Par Pillar

Pillar grupas uzņēmumi nekustamā īpašuma nozarē darbojas jau kopš 2006. gada. Šo gadu laikā esam kļuvuši par pilna cikla nekustamo īpašumu attīstītāju, uzkrājot ievērojamu pieredzi un kompetenci visu veidu un mēroga attīstības un būvniecības projektos.

Nekustamā īpašuma attīstīšana, apsaimniekošana, kā arī pārvaldīšana un tirdzniecība – to visu teicamā kvalitātē spēj nodrošināt uzņēmumu grupa, kuru vieno profesionalitāte, iedziļināšanās detaļās, uzticamība un Pillar vārds.

Mēs veidojam augstvērtīgu un drošu vidi, kur ikvienam ir gandarījums dzīvot, strādāt un atpūsties. Mūsu prioritāte ir kvalitāte, tostarp iedziļināšanās visās detaļās, jo mums neviena detaļa nav par mazu un neviens projekts nav par lielu. Mūsu darbu raksturo vairāk kā 20 veiksmīgi realizētu nekustamā īpašuma attīstības projekti.

Pilsētvide - Deja - Rekonstrukcija

Grupas uzņēmumi

Pillar Capital

Iegulda savus un trešo pušu līdzekļus komercīpašumos, kuriem ir skaidrs vērtības pieauguma potenciāls. Vada nekustamo īpašumu attīstības projektus, atrodot nepieciešamos risinājumus pat vissarežģītāko projektu īstenošanā.

Pillar Contractor

Organizē būvniecības procesu realizāciju un kontroli, nodrošinot veikto darbu atbilstību kvalitātes prasībām.

Pillar Development

Attīsta New Hanza teritorijas ielu tīklu, labiekārtojumu un pārējo infrastruktūru, tādejādi nodrošinot tajā esošajiem zemes īpašumiem vislabvēlīgākos priekšnosacījumus attīstībai nākotnē.

Pillar Property Management

Nodrošina nekustamo īpašumu apsaimniekošanu pēc labākajiem pārvaldīšanas prakses piemēriem.

Hanzas Perons

Kultūrvieta mūzikai, mākslai un citiem notikumiem.

Uzzināt vairāk

Komanda

Mūsu vairāk kā 100 darbinieku lielo komandu vieno profesionalitāte un kompetence. Pillar stabilitātes, klientu un partneru uzticības pamatā ir saskaņots un mērķtiecīgs komandas darbs. Mūsu attieksmes pamatā ir cieņa pret klientu, partneri un viņa īpašumu.

Team

Edgars Miļūns

Valdes priekšsēdētājs, izpilddirektors

  • Pillar Capital

Pēteris Guļāns

Valdes loceklis, attīstības direktors

  • Pillar Capital

Inga Vēvere

Valdes loceklis, juridiskais direktors

  • Pillar Capital

Jānis Lāčaunieks

Valdes priekšsēdētājs, izpilddirektors

  • Pillar Contractor

Rūdolfs Legzdiņš

Valdes loceklis, izpilddirektora vietnieks

  • Pillar Contractor

Viesturs Buivids

Valdes priekšsēdētājs, izpilddirektors

  • Pillar Property Management