Biroju ēka Elizabetes ielā 23

Augstākajām prasībām piemērotas A klases biroju telpas 460 mplatībā, kas atrodas jūgendstila biroja namā pašā Rīgas centrā, kuras īpaši veidotas darba vietu izvietošanai.

Nams Rīgā, Elizabetes ielā 23 celts 1903. gadā pēc Berlīnes arhitekta Alberta Gīzekes (XIX–XX gadsimts) skicēm un arhitekta Hermaņa Hilbiga (1860-1939) vadībā.

Nama vēsturiskā aura glabā atmiņas par ārvalstu konsulu, sūtņu un ministru dzīves laiku šajā namā, bet jaunais gadsimts 2004. gadā to nominē par veiksmīgi veiktu rekonstrukciju biroju telpu vajadzībām.

Ēkas interjera koncepciju mūsdienās aizsāka veidot arhitekts Edgars Treimanis, bet dizainere Ingūna Elere, piedaloties Holgeram Eleram, tajā ieviesa savu idejas risinājumu. Būtiski, ka starp dizaineru zvaigznēm savu paliekošo vērtību interjera priekšmetos ir devuši arī Latvijas meistari — Ervins Pastors, Māra Skujniece.

Tuvākajā apkārtnē ir vairāku lielu uzņēmumu galvenie biroji, kā arī daudzu ārvalstu vēstniecību ēkas. Nams ir ideālā tehniskā stāvoklī, un tam ikdienā tiek nodrošināta augsta līmeņa apsaimniekošanas kvalitāte.