Projektā Pillar Dreiliņu priedes nosvinēti spāru svētki

Atzīmējot ēkas augstākā būvniecības punkta sasniegšanu, daudzdzīvokļu ēku projektā Pillar Dreiliņu priedes Rīgā, Baltinavas ielā 17 nosvinēti spāru svētki.

Jaunais daudzdzīvokļu projekts sastāv no trim ēkām – vienas deviņstāvu un divām četrstāvu ēkām. Projektā kopumā būs pieejami 122 divu, trīs un četru istabu dzīvokļi ar pilnu iekšējo apdari platībā no 47 līdz 86 kvadrātmetriem. Projektā plānotas investīcijas 14 miljonu eiro apmērā. Ēku plānots nodot ekspluatācijā 2024. gada vasarā.

"Spāru svētki būvniekiem vienmēr bijis nozīmīgs notikums un atskats uz jau paveikto. Esam gandarīti par būvnieku līdz šim ieguldīto darbu un kvalitāti. Jau pavisam drīz – nākamā gada vasarā – par to varēs pārliecināties ikviens interesents un potenciālais dzīvokļa saimnieks”, spāru svētkos atzīmēja Pillar Capital, AS Attīstības direktors Pēteris Guļāns.

Pillar jaunās daudzīvokļu ēkas būvē maksimāli energoefektīvas – gandrīz nulles enerģijas ēkas, kur daļu no koplietošanas vajadzībām nepieciešamo elektroenerģiju nodrošina saules paneļi. Savukārt par mikroklimatu telpās rūpēsies katrā dzīvoklī uzstādīta autonoma ventilācijas iekārta. Domājot par iedzīvotāju ērtībām un prasībām pēc mūsdienīgas vides, katrā dzīvoklī paredzēta noliktavas telpa, kā arī balkons vai terase. Attīstītājs arī pievērš īpašu uzmanību teritorijas labiekārtošanai un apzaļumošanai, veidojot pievilcīgu un patīkamu pilsētvidi. Vairāk par projektu lasiet šeit.

Dreiliņu priedes ir jau otrais Pillar attīstītais A+ klases energoefektivitātes daudzdzīvokļu ēku projekts Rīgā. Septembra beigās ekspluatācijā nodots Pillar projekts Mežciema mājas, kurā izbūvēti 79 dzīvokļi ar pilnu iekšējo apdari. Tajā apskatei atvērti trīs labiekārtoti un pilnībā aprīkoti demo dzīvokļi, kur ikviens var pārliecināties par Pillar darba kvalitāti un piedāvātajiem interjera risinājumiem. Drīzumā šiem projektiem sekos arī citi dažādās Rīgas apkaimēs: Dārzciemā, Čiekurkalnā un citviet.