Ekspluatācijā nodota pirmā Pillar attīstītā daudzdzīvokļu ēka Mežciemā

Ekspluatācijā nodota pirmā Pillar attīstītā energoefektīvā daudzdzīvokļu ēka Mežciemā Sergeja Eizenšteina ielā 47A. Projekts Pillar Mežciema mājas atrodas tieši blakus Biķernieku mežam, ēkā pieejami 79 dzīvokļi platībā no 45 līdz 87 kvadrātmetriem.

Jaunā daudzdzīvokļu ēka atbilst augstākās A+ energoefektivitātes klasei un ir gandrīz nulles enerģijas ēka, kur daļu no koplietošanas vajadzībām nepieciešamās elektroenerģijas nodrošinās uz ēkas jumta uzstādīti saules paneļi. Par mikroklimatu dzīvokļa telpās rūpējas katrā dzīvoklī ierīkota autonoma ventilācijas iekārta, savukārt klusumu dzīvokļos nodrošina īpaši augstas skaņas izolācijas logi.

Domājot par iedzīvotāju ērtībām un prasībām pēc mūsdienīgas vides, katrā dzīvoklī izbūvēta noliktavas telpa, kā arī balkons vai terase. Īpaša uzmanība pievērsta teritorijas labiekārtošanai un apzaļumošanai. Jaunie mājas iemītnieki sava mājokļa atslēgas varēs saņemt jau decembrī.

Šobrīd daudzdzīvokļu projektā apskatei atvērti trīs labiekārtoti un pilnībā aprīkoti demo dzīvokļi. Aicinām apskatīt dzīvokļus klātienē, iepriekš vienojoties par tikšanos ar pārdošanas speciālistu. Informācija par projektu pieejama mājaslapā: https://mezciemamajas.pillar.lv/

Mežciema mājas ir pirmais Pillar attīstītais A+ klases energoefektivitātes daudzdzīvokļu ēkas projekts Rīgā. Otrs projekts Pillar Dreiliņu priedes jau šobrīd tiek būvēts Baltinavas ielā 17. Tas būs moderns, funkcionāls un energoefektīvs daudzdzīvokļu projekts, kuru veidos trīs ēkas: viena deviņstāvu un divas – četrstāvu ēkas, kurās kopumā būs pieejami 122 dzīvokļi ar pilnu iekšējo apdari platībā no 47 līdz 86 kvadrātmetriem. Vairāk informācijas: https://dreilinupriedes.pillar.lv/

Drīzumā šiem projektiem sekos arī citi dažādās Rīgas apkaimēs – Pļavniekos, Dārzciemā, Čiekurkalnā un citviet.

Pillar grupas uzņēmumi nekustamā īpašuma nozarē darbojas jau kopš 2006.gada. Šo gadu laikā Pillar kļuvis par pilna cikla nekustamo īpašumu attīstītāju, uzkrājot ievērojamu pieredzi un kompetenci visu veidu un mēroga attīstības un būvniecības projektos. Pillar darbu kvalitāti apliecina virkne saņemto godalgu Latvijā un Baltijā.