Demo dzīvokļi jaunajā projektā Pillar Mežciema mājas

Pillar pirmajā daudzdzīvokļu projektā Mežciemā apskatei atvērti trīs labiekārtoti un pilnībā aprīkoti demo dzīvokļi. Ēku plānots nodot ekspluatācijā jau šī gada vasaras izskaņā, kad jaunos iemītniekus būs gatavi uzņemt 79 dzīvokļi ar gala apdari.

“Esam sekmīgi uzsākuši pirmās Pillar projektētās un būvētās daudzdzīvokļu ēkas dzīvokļu realizāciju. Vērtējot klientu interesi un līdz šim saņemtās atsauksmes, varam droši teikt, ka nekustamā īpašuma tirgus ir papildināts ar kvalitatīviem un pieejamiem dzīvokļiem,” norāda Pēteris Guļāns, Pillar Capital, AS Attīstības direktors.

No 17.jūlija ikviens interesents aicināts apskatīt trīs projektā tapušos demo dzīvokļus, kas iekārtoti sadarbībā ar interjera dizaineri Annu Ilmeri (Anna Hanna Design). “Veidojot demo dzīvokļu interjeru Pillar Mežciema mājās domājām par ikdienas iedzīvotāja ērtībām un mājīgumu. Prasmīgi plānojot budžetu, ir izdevies izveidot mūsdienu interjera aktuālajām tendencēm atbilstošus risinājumus. Plānojām telpu, lai maksimāli saglabātu plašuma sajūtu, ar iebūvēto skapju risinājumiem esam padarījuši dzīvokļus funkcionālus un ērtus.”

Bieži vien, ienākot tukšā telpā, ir grūti iztēloties kā telpā izskatīsies dīvāns, kur atradīsies virtuves iekārta un kā organizēt ēdamtelpas zonu. Demo dzīvokļu mērķis ir sniegt kvalitatīvu priekšstatu par to, kā pēc iespējas efektīvāk un ērtāk izmantot visu dzīvojamo platību.

Visos dzīvokļos ir izvēlētas gaišu un siltu toņu mēbeles, kas rada patīkamu un mājīgu noskaņu. Dzīvokļu iekārtojums veidots gan no iebūvējamām, gan brīvi stāvošām mēbelēm, kas funkcionāli nodrošina ar visu nepieciešamo, veidojot vienotu stilu. Ikvienam dzīvokļa pircējam būs pieejams saraksts ar demo dzīvokļos uzstādītajiem risinājumiem, lai palīdzētu gaumīgi un efektīvi iekārtot jauno mājokli.

Jaunā daudzdzīvokļu ēka tiek būvēta maksimāli energoefektīva – tā būs gandrīz nulles enerģijas ēka, kur daļu no koplietošanas vajadzībām nepieciešamās elektroenerģijas nodrošinās uz ēkas jumta uzstādīti saules paneļi. Katrā dzīvoklī ierīkota autonoma ventilācijas iekārta, kas ļaus rūpēties par mikroklimatu telpās. Savukārt mieru un klusumu dzīvokļos nodrošinās īpaši skaņas izolācijas logi.

Domājot par iedzīvotāju ērtībām un prasībām pēc mūsdienīgas vides, katrā dzīvoklī paredzēta noliktavas telpa, kā arī balkons vai terase. Īpaša uzmanība pievērsta teritorijas labiekārtošanai un apzaļumošanai, veidojot pievilcīgu un patīkamu pilsētvidi.

Aicinām apskatīt dzīvokļus klātienē, iepriekš vienojoties par tikšanos ar pārdošana speciālistu. Informācija par projektu pieejama mājas lapā: https://mezciemamajas.pillar.lv/

Mežciema mājas ir pirmais Pillar attīstītais A+ klases energoefektivitātes daudzdzīvokļu ēkas projekts Rīgā, kuram drīzumā sekos vēl citi dažādās Rīgas apkaimēs – Pļavniekos, Dārzciemā, Čiekurkalnā un citviet.