Klientu dienas par jaunajiem Pillar daudzdzīvokļu projektiem Dreiliņos un Dārzciemā

Pillar komanda aicina uz pirmajām klientu dienām par jaunajiem projektiem Dreiliņu priedes un Dārzciema liepas.

Pasākuma laikā potenciālajiem klientiem pastāstīsim par būvniecības stadijā esošiem daudzdzīvokļu projektiem Dreiliņu priedes Ēvalda Valtera ielā 1 un Dārzciema liepas Franča Trasuna ielā 17, tajos izmantotajiem risinājumiem, dzīvokļu plānojumiem, apdares materiāliem utt. Tāpat pasākuma laikā būs iespēja uzdot arī tehniskus jautājumus, jo tajā piedalīsies projektu vadītāji no Pillar Dzīvojamā segmenta attīstības nodaļas. Mājokļa tirgus situācijas analīzei un tendenču apskatam pasākumā piedalīsies arī banku pārstāvji.

Ja arī jūs interesējaties par jaunākajām mājokļu tirgus tendencēm vai esat jauna dzīvokļa meklējumos, priecāsimies tikties pasākumā!
Pasākuma apmeklētājiem īpaši izdevīgi nosacījumi mājokļa iegādei Pillar jaunajos projektos.

Savu dalību pasākumā lūdzam pieteikt šeit.

Projekta Dreiliņu priedes būvniecība rit pilnā sparā, un iedzīvotāji savās jaunajās mājas varēs ievākties jau šī gada rudenī. Projektu veido trīs A+ energoefektivitātes klases ēkas ar 122 dzīvokļiem. Arī projektā Dārzciema liepas notiek aktīva būvniecība. Projektu veido viena A+ energoefektivitātes klases ēka ar 49 dzīvokļiem. Abos projektos būs pieejami divu, trīs un četru istabu dzīvokļi ar pilnu iekšējo apdari.