Izmaiņas Hanzas Perona vadībā

Šī gada martā notikušas izmaiņas kultūrvietas Hanzas Perons vadībā – par Hanzas Perons, SIA izpilddirektoru kļuvis Mārtiņš Amtmanis, bet mākslinieciskā direktora amatā darbu uzsācis Miks Magone.

Mārtiņa Amtmaņa darba karjera vairāk kā 20 gadu garumā bija saistīta ar iDEAL Group. Viņš vadīja šī uzņēmuma Latvijas filiāli, kur bija atbildīgs par mazumtirdzniecības, B2B, servisa centra un internetveikala darbības pārraudzību un organizēšanu. Piedalījies pirmā Apple Premium Partner jauna koncepta veikala izveidošanā Baltijā.  

Savukārt Miks Magone bijis koncertzāles “Latvija” mākslinieciskais vadītājs Ventspilī. Vairāk kā desmit gadus organizējis dažādu ārvalstu mūziķu un grupu koncertus Latvijā, bijis atbildīgs par šo projektu juridiskajiem un tehniskajiem jautājumiem. Kā producents vairākus gadus bijis atbildīgs arī par Teātra nama “Jūras vārti” jaunās zāles pasākumiem. Ieguvis profesionālo grādu komunikācijā un sabiedriskajās attiecībās Vidzemes augstskolā, kā arī maģistra grādu politiskajā komunikācijā Glāzgovas universitātē Lielbritānijā.

Līdzšinējā Hanzas Perona vadītāja Ieva Irbina turpinās darbu konsultanta statusā. Pillar grupas vadība izsaka lielu paldies Ievai Irbinai par ieguldīto darbu Hanzas Perona darbības izveidošanā, organizēšanā un vadīšanā! Viņa devusi lielu pienesumu Hanzas Perona atpazīstamības veicināšanā, organizējot kvalitatīvus dažāda žanra kultūras pasākumus un rūpējoties par kultūrtelpas klausītāja un skatītāja pieredzes bagātināšanu, nodrošinot Hanzas Peronam virkni godalgu kā labākajai kultūrvietai Latvijā. Covid-19 pandēmijas laikā pārliecinoši iestājās par kultūras un pasākumu industrijas nozari un meklēja jaunus risinājumus, lai Hanzas Perona darbība neapstātos. Vēlam veiksmi Ievai Irbinai turpmākajās darba gaitās, kas būs saistītas ar projektiem ārpus Latvijas.