Atvērto durvju dienas projektā Pillar Mežciema mājas

25.janvārī Pillar aicina uz Atvērto durvju dienām projektā Pillar Mežciema mājas Sergeja Eizenšteina ielā 47A. Visiem interesentiem būs ne tikai iespēja apskatīt sev interesējošos dzīvokļu tipus, bet arī ielūkoties trīs labiekārtotos demo dzīvokļos, aprunāties ar Pillar komandu, kā arī uzdot interesējošos jautājumus banku pārstāvjiem, lai uzzinātu par finansējuma iespējām.

Datums un laiks: 25. janvārī no plkst. 13.00 līdz 20.00 Sergeja Eizenšteina ielā 47A
Pieteikšanās, reģistrējoties šeit.

Projekts Pillar Mežciema mājas ekspluatācijā tika nodots pērna gada rudenī un jau decembrī pirmie tās iemītnieki saņēma dzīvokļu atslēgas. Mežciema mājas atrodas tieši blakus Biķernieku mežam, ēkā kopumā izbūvēti 79 dzīvokļi platībā no 45 līdz 87 kvadrātmetriem.

Jaunā daudzdzīvokļu ēka atbilst augstākās A+ energoefektivitātes klasei un ir gandrīz nulles enerģijas ēka, kur daļu no koplietošanas vajadzībām nepieciešamās elektroenerģijas nodrošinās uz ēkas jumta uzstādīti saules paneļi. Par mikroklimatu dzīvokļa telpās rūpējas katrā dzīvoklī ierīkota autonoma ventilācijas iekārta, savukārt klusumu dzīvokļos nodrošina īpaši augstas skaņas izolācijas logi. Domājot par iedzīvotāju ērtībām un prasībām pēc mūsdienīgas vides, katrā dzīvoklī izbūvēta noliktavas telpa, kā arī balkons vai terase. Īpaša uzmanība tika pievērsta teritorijas labiekārtošanai un apzaļumošanai. Mežciema mājas ir pilnībā gatavas uzņemt tās jaunos iemītniekus.

Uz tikšanos 25.janvārī!