PROJEKTĒŠANAS NODAĻAS VADĪTĀJS /-A

Pillar Architekten, SIA (reģ.nr.  40103437217) – Pillar grupas uzņēmums, kas nodrošina projektēšanas un autoruzraudzības pakalpojumus, izsludina konkursu uz vakanci

Prasības:

  • augstākā izglītība inženierzinātnēs (arhitektūra, būvniecība);
  • iepriekšēja darba pieredze projektēšanas un būvniecības procesu vadīšanā;
  • labas iemaņas darbā ar MS Office, AutoCAD, Revit;
  • arhitekta prakses sertifikāts vai būvprakses sertifikāts kādā no būvniecības specialitātēm tiks uzskatīts par priekšrocību;
  • labas latviešu, krievu, vēlamas angļu valodas zināšanas.

Pienākumi:

  • tehnisko būvprojektu izstrādes plānošana, organizēšana un kontrole;
  • autoruzraudzības un būvprojekta izmaiņu veikšanas procesu vadīšana projekta realizācijas laikā;
  • tehniskā būvprojekta saskaņošanas procesu nodrošināšana institūcijās;
  • izvēlēto inženiertehnisko risinājumu saskaņošanas procesa vadīšana un kontrole;
  • principiālo inženiertehnisko risinājumu kvalitātes, pamatotības un atbilstības kontrole;
  • projektēšanas un būvprojekta realizācijas mērķa budžetu plānošana un kontrole;
  • projektēšanas nodaļas un inženieru komandas vadīšana.

Piedāvājam:

  • iespēju veikt darbu, kas atbilst Jūsu zināšanām, pieredzei un spējām;
  • lieliskas iespējas profesionālai izaugsmei;
  • mēneša darba alga no 3500.00 līdz 4300.00 EUR (pirms nodokļu nomaksas), atkarībā no pieredzes, kvalifikācijas un kompetencēm.

Pieteikties konkursam iespējams līdz 2019. gada 3. aprīlim.

Par konkursa rezultātiem informēsim tikai uz pārrunām uzaicinātos kandidātus.

Orphus system