Jaunumi
06.07.2016
New Hanza City teritorijā ir uzsākti pirmie celtniecības darbi
Šī gada jūnija otrajā pusē Rīgas iedzīvotāji nevarēja nepamanīt rosību un specializētu tehniku teritorijā starp Pulkveža Brieža, Hanzas, Skanstes un Sporta ielām. Pillar Management, SIA attīstāmajā kvartālā tika veikti sagatavošanās darbi, lai varētu uzsākt infrastruktūras izbūves 1. kārtu, realizējot vērienīgā finanšu darījumu un atpūtas centra New Hanza City (NHC) projektu. Šobrīd teritorija ir sagatavota plānotājiem darbiem, ir izbūvētas piebrauktuves un iekārtoti būvlaukumi, kā arī izveidots būvdarbu teritorijas nožogojums, ir uzsākta materiālu piegāde un tiek veikti darba drošības un aizsardzības pasākumi. Ģenerāluzņēmēja funkcijas veic ABLV grupas uzņēmums — Pillar Contractor, SIA.
16.06.2016
Latvijas Laikmetīgās mākslas muzeja metu konkursa žūrija par labāko atzinusi Adjaye Associates un AB3D tandēmā radīto darbu
Latvijas Laikmetīgās mākslas muzeja fonds (LLMMF) ir pagodināts paziņot, ka Latvijas Laikmetīgās mākslas muzeja (LLMM) metu konkursa žūrija par atbilstošāko piedāvājumu topošā muzeja veidolam atzinusi Lielbritānijas arhitektu biroja Adjaye Associates un viņu Latvijas partneru AB3D tandēmā radīto darbu.
07.06.2016
Izveidota Latvijas Laikmetīgās mākslas muzeja septiņu versiju virtuālā izstāde
Šā gada 6. jūnijā septiņu starptautisko arhitektu biroju un Latvijas arhitektu tandēmi prezentēja žūrijai savus piedāvājumus Latvijas Laikmetīgās mākslas muzeja (LLMM) metu konkursam.
20.05.2016
Pillar Arhitektūras lielās gada balvas ieguvējam dāvina braucienu uz Venēcijas arhitektūras biennāli
Šogad konkursa "Latvijas Arhitektūras gada balva 2016" Lielā gada balva — zelta ananāss piešķirts Latvijas Nacionālajam mākslas muzejam, kura rekonstrukcijas autori ir biroji "Processoffice", "Andrius Skiezgelas Architecture" un SIA "Arhitektoniskās izpētes grupa". Pillar, kā gada balvas Lielais partneris, uzvarētājām dāvina braucienu uz Venēcijas arhitektūras biennāli.
13.05.2016
Pillar Investment Group iegādājas airBaltic centrālo biroja ēku
Pillar grupas uzņēmums Pillar Investment Group, SIA noslēdzis darījumu ar AS “Reverta” par lidsabiedrības airBaltic jaunās centrālās biroja ēkas iegādi. Kopējā darījuma summa ir 6,19 miljoni eiro.
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Orphus system