Jaunumi
09.11.2016
Sarūk Pillar īpašumu portfelis, pārdošanas apjomi sasniedz 9,3 miljonus eiro
Pateicoties salīdzinoši pozitīvām tendencēm nekustamā īpašuma tirgū un konsekventi īstenojot uzņēmuma darbības stratēģiju, Pillar grupa turpina samazināt savu nekustamā īpašuma portfeli. Šogad realizēti 150 nekustamie īpašumi par 9,3 miljoniem eiro.
10.08.2016
Žurnāls Latvijas Būvniecība par Miera Park House
Jaunā daudzdzīvokļu ēka, kas eleganti iepludināta neparastas konfigurācijas gruntsgabalā Miera ielā Rīgā, daudzu citu jaunbūvju kontekstā izceļama ar īpašām arhitektūras un būvniecības kvalitātēm. Ēkas tapšanu pārraudzīja prasīgs pasūtītājs un projektētāji, kuri bija orientēti uz premium gala rezultāta sasniegšanu.
28.07.2016
Preču stacijas rekonstrukcijai izvēlēta “Sudraba arhitektūras” ideja
Noskaidrots finanšu darījumu un atpūtas centra New Hanza City (NHC) teritorijā esošās Rīgas preču dzelzceļa stacijas noliktavas ēkas rekonstrukcijas meta konkursa uzvarētājs — par atbilstošāko piedāvājumu atzīts arhitektu biroja „Sudraba arhitektūra” arhitekta Reiņa Liepiņa radītais darbs.
27.07.2016
Pillar pirmais pusgads: darījumu summa sasniedz 6,5 miljonus eiro, uzsākti New Hanza City celtniecības darbi
Pillar 2016. gada pirmo pusgadu aizvadījis galvenokārt gatavojoties būvniecības darbu uzsākšanai finanšu darījumu un atpūtas centra New Hanza City (NHC) teritorijā, kas atrodas Rīgas modernajā centrā — Skanstes apkaimē, kā arī turpinot izpārdot savu nekustamā īpašuma portfeli.
06.07.2016
New Hanza City teritorijā ir uzsākti pirmie celtniecības darbi
Šī gada jūnija otrajā pusē Rīgas iedzīvotāji nevarēja nepamanīt rosību un specializētu tehniku teritorijā starp Pulkveža Brieža, Hanzas, Skanstes un Sporta ielām. Pillar Management, SIA attīstāmajā kvartālā tika veikti sagatavošanās darbi, lai varētu uzsākt infrastruktūras izbūves 1. kārtu, realizējot vērienīgā finanšu darījumu un atpūtas centra New Hanza City (NHC) projektu. Šobrīd teritorija ir sagatavota plānotājiem darbiem, ir izbūvētas piebrauktuves un iekārtoti būvlaukumi, kā arī izveidots būvdarbu teritorijas nožogojums, ir uzsākta materiālu piegāde un tiek veikti darba drošības un aizsardzības pasākumi. Ģenerāluzņēmēja funkcijas veic ABLV grupas uzņēmums — Pillar Contractor, SIA.
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Orphus system