Jaunumi
28.07.2016
Preču stacijas rekonstrukcijai izvēlēta “Sudraba arhitektūras” ideja
Noskaidrots finanšu darījumu un atpūtas centra New Hanza City (NHC) teritorijā esošās Rīgas preču dzelzceļa stacijas noliktavas ēkas rekonstrukcijas meta konkursa uzvarētājs — par atbilstošāko piedāvājumu atzīts arhitektu biroja „Sudraba arhitektūra” arhitekta Reiņa Liepiņa radītais darbs.
27.07.2016
Pillar pirmais pusgads: darījumu summa sasniedz 6,5 miljonus eiro, uzsākti New Hanza City celtniecības darbi
Pillar 2016. gada pirmo pusgadu aizvadījis galvenokārt gatavojoties būvniecības darbu uzsākšanai finanšu darījumu un atpūtas centra New Hanza City (NHC) teritorijā, kas atrodas Rīgas modernajā centrā — Skanstes apkaimē, kā arī turpinot izpārdot savu nekustamā īpašuma portfeli.
06.07.2016
New Hanza City teritorijā ir uzsākti pirmie celtniecības darbi
Šī gada jūnija otrajā pusē Rīgas iedzīvotāji nevarēja nepamanīt rosību un specializētu tehniku teritorijā starp Pulkveža Brieža, Hanzas, Skanstes un Sporta ielām. Pillar Management, SIA attīstāmajā kvartālā tika veikti sagatavošanās darbi, lai varētu uzsākt infrastruktūras izbūves 1. kārtu, realizējot vērienīgā finanšu darījumu un atpūtas centra New Hanza City (NHC) projektu. Šobrīd teritorija ir sagatavota plānotājiem darbiem, ir izbūvētas piebrauktuves un iekārtoti būvlaukumi, kā arī izveidots būvdarbu teritorijas nožogojums, ir uzsākta materiālu piegāde un tiek veikti darba drošības un aizsardzības pasākumi. Ģenerāluzņēmēja funkcijas veic ABLV grupas uzņēmums — Pillar Contractor, SIA.
16.06.2016
Latvijas Laikmetīgās mākslas muzeja metu konkursa žūrija par labāko atzinusi Adjaye Associates un AB3D tandēmā radīto darbu
Latvijas Laikmetīgās mākslas muzeja fonds (LLMMF) ir pagodināts paziņot, ka Latvijas Laikmetīgās mākslas muzeja (LLMM) metu konkursa žūrija par atbilstošāko piedāvājumu topošā muzeja veidolam atzinusi Lielbritānijas arhitektu biroja Adjaye Associates un viņu Latvijas partneru AB3D tandēmā radīto darbu.
07.06.2016
Izveidota Latvijas Laikmetīgās mākslas muzeja septiņu versiju virtuālā izstāde
Šā gada 6. jūnijā septiņu starptautisko arhitektu biroju un Latvijas arhitektu tandēmi prezentēja žūrijai savus piedāvājumus Latvijas Laikmetīgās mākslas muzeja (LLMM) metu konkursam.
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Orphus system