Jaunumi
16.06.2016
Latvijas Laikmetīgās mākslas muzeja metu konkursa žūrija par labāko atzinusi Adjaye Associates un AB3D tandēmā radīto darbu
Latvijas Laikmetīgās mākslas muzeja fonds (LLMMF) ir pagodināts paziņot, ka Latvijas Laikmetīgās mākslas muzeja (LLMM) metu konkursa žūrija par atbilstošāko piedāvājumu topošā muzeja veidolam atzinusi Lielbritānijas arhitektu biroja Adjaye Associates un viņu Latvijas partneru AB3D tandēmā radīto darbu.
07.06.2016
Izveidota Latvijas Laikmetīgās mākslas muzeja septiņu versiju virtuālā izstāde
Šā gada 6. jūnijā septiņu starptautisko arhitektu biroju un Latvijas arhitektu tandēmi prezentēja žūrijai savus piedāvājumus Latvijas Laikmetīgās mākslas muzeja (LLMM) metu konkursam.
20.05.2016
Pillar Arhitektūras lielās gada balvas ieguvējam dāvina braucienu uz Venēcijas arhitektūras biennāli
Šogad konkursa "Latvijas Arhitektūras gada balva 2016" Lielā gada balva — zelta ananāss piešķirts Latvijas Nacionālajam mākslas muzejam, kura rekonstrukcijas autori ir biroji "Processoffice", "Andrius Skiezgelas Architecture" un SIA "Arhitektoniskās izpētes grupa". Pillar, kā gada balvas Lielais partneris, uzvarētājām dāvina braucienu uz Venēcijas arhitektūras biennāli.
13.05.2016
Pillar Investment Group iegādājas airBaltic centrālo biroja ēku
Pillar grupas uzņēmums Pillar Investment Group, SIA noslēdzis darījumu ar AS “Reverta” par lidsabiedrības airBaltic jaunās centrālās biroja ēkas iegādi. Kopējā darījuma summa ir 6,19 miljoni eiro.
12.05.2016
Pillar birojā apskatei pieejams New Hanza City teritorijas makets
No šīs nedēļas Pillar birojā Pulkveža Brieža ielā 28A interesenti var iepazīties ar maketu M 1:500 mērogā, kas aptver 24,5 hektāru lielo New Hanza City teritoriju.
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Orphus system