Notiks pirmie Skanstes apkaimes svētki
26.09.2017

Jau šo trešdien, 27.septembrī Skanstes apkaimes uzņēmumi, izglītības un kultūras iestādes vienosies kopīgos Skanstes apkaimes svētkos. Pasākuma mērķis ir atklāt iedzīvotājiem Skanstes apkaimes sniegtās iespējas, veicināt interesi par apkaimē esošajiem uzņēmumiem un iestādēm, kā arī parādīt vīziju par nākotnes Skanstes apkaimi – Rīgas moderno centru.

Arī uzņēmums Pillar kā viens no nozīmīgākajiem nekustamo īpašumu attīstītājiem Skanstes apkaimē atbalsta pasākumu un aicina tuvāk iepazīt New Hanza teritoriju.

Plkst. 12:00 svētku dalībniekiem būs iespēja doties interaktīvā fotoorientēšanās spēlē pa Skanstes apkaimi, iepazīstot vietējos uzņēmumus, esošās celtnes un nākotnes projektus, tajā skaitā New Hanza teritorijā.

Sākot no plkst. 15:00 Rīgas Hanzas vidusskolas pagalmā norisināsies radošās aktivitātes ar dažādu uzņēmumu piedalīšanos. Tā, piemēram, notiks spēle par drošību kopā ar Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienestu, būs iespēja izaicināt FS Metta futbolistus, kā arī doties galvu reibinošā piedzīvojumā ar Orbitronu. No plkst. 18:00-20:00 notiks koncerts ar pašmāju mūziķu piedalīšanos.

Pasākuma programma paredzēta 5.-12.klašu skolēniem un plānots, ka pasākumā piedalīsies apmēram 800 skolēnu no Skanstes apkaimes skolām.

Pasākumu organizē brīvo mākslinieku apvienība “Pieaugušie bērni” sadarbībā ar Rīgas Hanzas vidusskolu, Skanstes attīstības aģentūru un futbola skolu Metta. Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros. Organizatori plāno Skanstes apkaimes svētkus iedibināt kā ikgadēju tradīciju.

Ieeja pasākumā ir bez maksas.

Vairāk informācijas par pasākumu www.skanstessvetki.lv

Orphus system