Jaunumi
28.09.2017
Uzsākta Rīgas preču stacijas rekonstrukcija New Hanza teritorijā
Ir noslēgusies New Hanza teritorijā esošās Rīgas preču stacijas ēkas pārbūves tehniskā projekta izstrāde, būvvaldē saņemts projekta saskaņojums un šonedēļ uzsākti pirmie būvniecības darbi.
26.09.2017
Notiks pirmie Skanstes apkaimes svētki
Jau šo trešdien, 27.septembrī Skanstes apkaimes uzņēmumi, izglītības un kultūras iestādes vienosies kopīgos Skanstes apkaimes svētkos. Pasākuma mērķis ir atklāt iedzīvotājiem Skanstes apkaimes sniegtās iespējas, veicināt interesi par apkaimē esošajiem uzņēmumiem un iestādēm, kā arī parādīt vīziju par nākotnes Skanstes apkaimi – Rīgas moderno centru.
22.09.2017
Pabeigta New Hanza infrastruktūras pirmās kārtas izbūve
Šī gada septembrī pabeigti infrastruktūras pirmās kārtas izbūves darbi topošā darījumu un atpūtas kvartāla — New Hanza teritorijā. Pašreiz notiek izbūvēto sistēmu testēšanas un pārbaudes darbi ar mērķi izbūvēto apjomu nodot ekspluatācijā 2017.gada nogalē. Pirmie celtniecības darbi teritorijā tika uzsākti 2016. gada jūlijā un to kopējās izmaksas sasniedz 8,4 miljonus eiro.
17.07.2017
Pillar 2017. gada 1. pusgads: turpinās New Hanza celtniecības darbi, apstiprināti ielu nosaukumi
Pillar 2017. gada pirmajā pusgadā aktīvi veica darbus topošā darījumu un atpūtas kvartāla — New Hanza teritorijā, kā arī turpināja izpārdot savu nekustamā īpašuma portfeli.
05.07.2017
Apstiprināti nosaukumi New Hanza teritorijas ielām
Rīgas dome apstiprināja nosaukumus piecām jaunām ielām, kas tiks izveidotas jaunbūvējamajā New Hanza kvartālā, Skanstes rajonā. New Hanza būs darījumu, dzīvojamais un atpūtas kvartāls starp Skanstes, Sporta un Hanzas ielām. Līdzās biroju ēkām un dzīvojamajiem namiem tajā atradīsies arī Latvijas Laikmetīgās mākslas muzejs un publisks atpūtas dārzs.
1 2 3 4 5
Orphus system