Pillar Property Management – pieredzējis nekustamo īpašumu pārvaldnieks

Kopš Pillar grupas īpašumu pārvaldīšanas un apsaimniekošanas uzņēmuma Pillar Property Management dibināšanas pagājuši vairāk kā 8 gadi. Šo gadu laikā uzņēmums ir nemitīgi attīstījies un paplašinājis savu darbību ne vien nekustamo īpašumu apsaimniekošanā, bet arī citās jomās.

Šobrīd Pillar Property Management apsaimnieko aptuveni 20 ļoti atšķirīgus objektus – sākot no labas kvalitātes dzīvojamā fonda, dažādiem komercobjektiem un līdz pat plašajai New Hanza teritorijai.

Viens no Pillar Property Management būtiskākajiem biznesa virzieniem ir daudzīvokļu ēku apsaimniekošana. Liela pieredze šai jomā gūta Pillar grupas attīstītajās ēkās, kā arī citos objektos. Šī pieredze un kompānijas iekšējie resursi ļauj apsaimniekošanu un remontdarbus piedāvāt par konkurētspējīgām cenām. Par uzņēmuma klientu var kļūt jebkura daudzīvokļu ēka – gan sērijveida, gan pirmskara, gan jaunie projekti.

“No citiem daudzdzīvokļu ēku apsaimniekotājiem, domāju, mūs atšķir tas, ka cenšamies būt proaktīvi – laicīgi informējam mūsu pārvaldīto ēku iedzīvotājus par vajadzīgajiem uzlabojumiem un remontdarbiem, nevis gaidām, kad sāksies problēmas. Sekojam līdzi mājas dzīvei un iespēju robežās piedāvājam dažādus konstruktīvus risinājumus”, uzsver Pillar Property Management valdes priekšsēdētājs, izpilddirektors Viesturs Buivids.

Pillar Property Management pārvaldāmajā portfelī ir arī vairāki nozīmīga mēroga komercobjekti – dažādas biroju ēkas, noliktavu un loģistikas centri, kā arī New Hanza teritorija. Uzņēmuma speciālistu ikdiena ir cieši saistīta ar īpašumu apsaimniekošanu un pārvaldīšanu, tai skaitā visu minēto objektu inženiersistēmu un drošības risinājumu funkcionalitātes nodrošināšanu, kā arī, protams, iekštelpu un āra telpu uzkopšanu.

Pārvaldāmo projektu vidū ir arī milzīgā autostāvvieta ar 570 vietām, kā arī pašapkalpošanās automazgātava New Hanza teritorijā. Tāpat uzsākts darbs pie elektro auto uzlādes tīkla attīstīšanas – pašlaik jau izveidots viens punkts pārvaldāmajā A6 loģistikas parkā, taču drīzumā tiks ieviesti arī jauni uzlādes punkti citviet Rīgā.

Ja esat pārdomās par savas daudzīvokļu ēkas pārvaldītāja maiņu un vēlaties uzzināt par to vairāk, mūsu speciālisti labprāt sniegs konsultācijas kā pareizāk novadīt pārvaldnieka maiņas procesu. Sazinieties ar mums – Oskars Cinītis, mob. 27331117.