Pillar pabeidz viesnīcas “Konventa Sēta” rekonstrukcijas 2.kārtu

Uzņēmums Pillar Contractor pabeidzis sev uzticētos rekonstrukcijas 2. kārtas darbus viesnīcā “Konventa Sēta”. Tās ietvaros atjaunotas divas ēkas ar kopējo platību nedaudz vairāk kā 1100m2, tai skaitā renovēti 34 viesnīcas numuriņi. 

 

Renovācijas darbi vēsturiskajā ēkā ilga no 2020.gada februāra līdz 2021. gada februārim. 

 

Rekonstrukcijas darbu ietvaros tika demontētas starpsienas un vietās, kur tas nepieciešams plānojuma maiņai, izbūvētas jaunas. Veikta arī ģipškartona griestu izbūve, apdares darbi, no jauna izbūvēti iekšējie inženiertīkli: elektrotīkli, apkure, ventilācija, dzesēšana, ūdensvadi un kanalizācija, vājstrāvas TV tīkli, datu tīkli, telefonlīnijas, piekļuves kontroles sistēma, video novērošanas sistēma un ugunsgrēka atklāšanas trauksmes signalizācija.

 

Atjaunojot abu ēku fasādes, izbūvētas pandusu piekļuves cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, kā arī viesnīcā izbūvēti 2 numuriņi cilvēkiem, kuri pārvietojas ratiņkrēslos. Tāpat izbūvēts bēniņos apdzīvojams jumta stāvs ar 3 jauniem numuriem.

 

Šobrīd, ieskaitot 1. renovācijas kārtu, jau atjaunoti 67 numuriņi. Pārējos 96 viesnīcas numurus plānots atjaunot nākamajos divos renovācijas etapos.