Pillar Capital, AS piesaista finansējumu loģistikas parka izbūvei Rīgā

Pillar Capital, AS piesaistījusi finansējumu 14 miljonu eiro apmērā A klases noliktavu un loģistikas parka būvniecībai Rīgā, Maskavas ielā 462.

Jau ziņots, ka šā gada jūnijā Pillar Capital, AS uzsāka vienota loģistikas un noliktavu parka ar nosaukumu A6 būvniecību, kas paredz uzbūvēt gandrīz 32 000 kvadrātmetru jaunu noliktavu.

Plānots, ka loģistikas parka celtniecības darbi tiks pabeigti līdz 2021.gada 31.jūlijam. Jaunajām ēkām paredzēts iegūt BREEAM sertifikātu, kas apliecinās to augsto kvalitāti, energoefektivitāti un atbilstību pasaules standartiem, turklāt tās būs pirmās noliktavas ēkas Latvijā ar BREEAM sertifikātu. Būvniecības ģenerāluzņēmējs ir Pillar Contractor, SIA, savukārt projektēšanu veica Pillar Architekten, SIA. 

Pillar Capital, AS ir 2006. gadā dibināts uzņēmums. Sabiedrības darbības mērķis ir, nodrošinot ilgtermiņa kapitāla pieaugumu, komercīpašumos ieguldīt savus un trešo pušu līdzekļus, palielinot ienākumus no telpu nomas un ilgtermiņā veicinot īpašuma vērtības pieaugumu.