A6 Loģistikas parks atzīts par labāko industriālo būvi Baltijā

Pillar grupas uzņēmumu attīstītais un būvētais A6 Loģistikas parks uzvarējis prestižajā konkursā Baltic Real Estate Awards 2022 kategorijā “Industriālais projekts”.

Konkursā nekustamā īpašuma nozares eksperti no Lietuvas, Igaunijas un Latvijas vērtēja Tallinā, Viļņā, Klaipēdā un Rīgā 2021. gadā realizēto projektu inovācijas un ilgtspēju, atrašanās vietu un pieejamību, būvniecības procesa kvalitāti un precizitāti, tā integrāciju un ietekmi uz pilsētvidi, kā arī citus kritērijus, kas veicina objekta nomnieku un apmeklētāju apmierinātību.

“Pillar komanda ir gandarīta par augsto novērtējumu. Saņemtā balva apliecina, ka visa A6 Loģistikas parka attīstībā iesaistītā komanda ir paveikusi teicamu darbu un radījusi augsta līmeņa produktu Eiropas mērogā.” uzsvēra Pillar Capital, AS attīstības direktors Pēteris Guļāns.

Loģistikas parkam tā nav pirmā atzinība, jo Latvijas Būvniecības Gada balvā 2021 tas saņēma augstāko novērtējumu nominācijā “Industriālā būve/Ražotne”.

A6 ir pirmais A klases loģistikas parks Latvijā, kas projektēts un būvēts atbilstoši BREEAM standartiem. Novērtējot loģistikas parka augsto kvalitāti un priekšrocības, visas tā telpas jau ir iznomātas. Vairāk informācija par A6.