Par mums

Pillar grupa izveidota 2008. gadā un tā apvieno vairākus uzņēmumus, kuru darbības virziens ir nekustamo īpašumu attīstīšana, pārvaldīšana, apsaimniekošana un tirdzniecība. Pillar grupā ietilpst tādi uzņēmumi kā Pillar Management, SIA, Pillar Development, SIA, Pillar Architekten, SIA, Pillar Contractor, SIA, Pillar RE Services, SIA un citi. Grupas uzņēmumos kopumā nodarbināti vairāk kā 80 darbinieki.

Savā darbībā balstāmies uz mūsu mātes kompānijas — lielākās Latvijas privātbankas ABLV Bank biznesa pīlāriem: mēs saprotam, kas ir būtiski mūsu klientiem un vienmēr atrodam nepieciešamos risinājumus pat visprasīgāko klientu vēlmju un sarežģītāko projektu īstenošanai.

Mūsu mērķis ir nodrošināt klientiem izcilu servisu un būt par uzticamu darījumu partneri — pīlāru, uz kura var droši balstīt jebkura mēroga plānus Latvijas nekustamā īpašuma tirgū. Kā apliecinājums tam ir viens no vērienīgākajiem Latvijas nekustamo īpašumu attīstīšanas projektiem — jaunais finanšu darījumu un atpūtas centrs New Hanza, kura attīstība ir mūsu galvenā prioritāte. Ar New Hanza projektu mēs plānojam atjaunot Rīgas vēsturisko nozīmīgumu starptautiskajā vidē, attīstot pilsētu kā reģionālu finanšu centru, kas piedāvā kvalitatīvu dzīves un darba vidi daudziem tūkstošiem rīdzinieku un platformu Eiropas mēroga biznesa un kultūras notikumiem.

Orphus system