Par mums

Mēs attīstām, pārvaldām, iznomājam un pārdodam visa veida nekustamos īpašumus — daudzdzīvokļu namus, atsevišķus dzīvokļus, individuālās dzīvojamās mājas, zemi un komercobjektus — pārsvarā Rīgā, Rīgas tuvumā un Jūrmalā.

Savā darbībā balstāmies uz mūsu mātes kompānijas — lielākās Latvijas privātbankas ABLV Bank biznesa pīlāriem: mēs saprotam, kas ir būtiski mūsu klientiem un vienmēr atrodam nepieciešamos risinājumus. Īpašumus pārvaldām pēc labākās prakses principiem, kas ļauj mums saglabāt un palielināt to vērtību.

Mūsu mērķis ir nodrošināt klientiem izcilu servisu un būt par uzticamu darījumu partneri — pīlāru, uz kura var droši balstīt jebkura mēroga plānus Latvijas nekustamā īpašuma tirgū.

Pillar grupa izveidota 2008. gadā un tā apvieno vairākus uzņēmumus, kuru darbības virzieni ir nekustamo īpašumu attīstīšana, pārvaldīšana, apsaimniekošana un tirdzniecība. Pillar grupā ietilpst tādi uzņēmumi kā Pillar Management, SIA, Pillar Architekten, SIA, Pillar Contractor, SIA, Pillar RE Services, SIA un citi uzņēmumi.

Pillar Architekten

Pillar Architekten, SIA izveidots 2014. gadā, kad Pillar iegādājās Vācijas arhitektu uzņēmuma Schaller Architekten Stuttgart Rīgas biroju finanšu darījumu un atpūtas centra New Hanza teritorijas tehniskā projekta izstrādei.

Pillar Architekten mērķi un uzdevumi saistīti ar visa veida projektēšanas darbu veikšanu un koordinēšanu. Papildu New Hanza projekta teritorijas izstrādei, Pillar Architekten nodrošina projektēšanas pakalpojumus citiem grupas nekustamā īpašuma attīstības projektiem.

Pillar Architekten izpilddirektors ir Matīss Palsāns, bet galvenais arhitekts — Uldis Lauža.

Pillar Contractor

Būvdarbu organizācijas un kvalitātes kontroles kompānija Pillar Contractor, SIA dibināta 2015. gadā. Uzņēmums celtniecībā darbojas kā ģenerāluzņēmējs, nodrošinot projektu vadīšanas, tāmēšanas un kvalitātes kontroles funkcijas.

Pillar Contractor SIA organizē būvniecības procesu realizāciju un kontroli, nodrošinot veikto darbu atbilstību izvirzītajām kvalitātes prasībām un mērķiem.

Pillar Contractor, SIA izpilddirektors ir Jānis Lāčaunieks, bet izpilddirektora vietnieks — Rūdolfs Legzdiņš.

Pillar RE Services

Apsaimniekošanas kompānija Pillar RE Services, SIA pārvalda un apsaimnieko Pillar grupai piederošos īpašumus, tai skaitā daudzdzīvokļu ēkas un New Hanza teritorijā esošo autostāvvietu.

Pillar RE Services, SIA izpilddirektors ir Viesturs Buivids, bet izpilddirektora vietnieks — Guntars Cauna.

Orphus system